Hakkımızda

Lila Tekstil

Hakkımızda

L

ila Tekstil, kurulduğu 1980’den bu yana desen-tasarım ve baskı şablonları alanında “yenilik” parolasıyla hareket eden Lila Tekstil, dinamik yapısıyla yerinde saymayı reddederek sektöre getirdiği soluğu, tecrübesiyle sentezlemeyi sevmiş ve bu şekilde rakiplerinden ayrılmayı başarmış olmanın verdiği haklı gururu yaşamaya devam etmektedir.
Lila Tekstil olarak, desen çalışması konusundaki tecrübemizi yıllar içinde kanıtlamış olup bu konuda hiç bir işi geri çevirmemeyi görev bildik. Sorumluluğumuza aldığımız tüm projelerde başarılara imza atarak, kullanıcılarımızın bu başarıları kanıtlamasıyla tercih edilen bir adres haline geldiğimizi söylemenin kıvancını yaşamaktayız.
Seçici olmayan tavrıyla, duyulan memnuniyetin sürekli hale gelmesiyle, sınıfında değer yaratmayı alışkanlık haline getirmekle birlikte; deri, tekstil, çorap, mezura, cam, ayakkabı, çanta ve talep edilen herhangi bir deseni benimsediği iş disiplini çerçevesinde profesyonelce kullanıcısına sunar.

Nasıl Çalışıyoruz?
Desen stüdyomuzda tasarım ve renk ayrımlarını yapıyor yüksek kapasiteli bilgisayarımızda en hassas efektleri tramlayıp 120 cm x 130 cm baskı alanlı plotterda filmlerimizi basıyoruz. Ayrıca aynı ölçüdeki orijinal numunelerinizin taramasını yapıyor, renkli yazıcımızdan yüksek kalitede kağıda basabiliyoruz.
Kalıp atölyemizde deseninizin hassasiyetine uygun olarak değişik numaralarda yerli (Bursa) ve ithal (Avrupa) şablon bezleri kullanarak; emprime, serigraf, sim, flok, çorap, deri ve yüksek emisyonlu şablonları imal ediyoruz.

Profesyonel Dizayn Anlayış ve Kalitemizle Farkınızı Yaratmak İçin Bize Ulaşın.

Soru ve görüşleriniz için sitemizde bulunan iletişim bilgileri ve kontak formumuzdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.